Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavabil Innenweiss 15l

Număr anunț
DA21043034
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI RO4393840)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,78 RON
Valoare atribuită
132,78 RON
Data publicării
21.08.2018 14:03
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,78 RON

din 132,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.