Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de balastiera

Număr anunț
DA21041203
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
TRANS KATRIN G.E. S.R.L. (CUI RO7497412)
Cod CPV
14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.879 RON
Valoare atribuită
3.879 RON
Data publicării
21.08.2018 12:22
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.879 RON

din 3.879 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.