Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP COMPARTIMENTAT PENTRU TELEFOANE MOBILE

Număr anunț
DA21057559
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
GIVA STARCOM SRL (CUI RO15117689)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.285,71 RON
Valoare atribuită
6.285,71 RON
Data publicării
23.08.2018 11:32
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.285,71 RON

din 6.285,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.