Ofertă acceptată Cumpărare directă

Becuri iluminat stradal 65W

Număr anunț
DA21052385
Autoritate contractantă
Comuna Virlezi (CUI 4412233)
Furnizor / câștigător
VERVA JUNIOR SRL (CUI RO15305046)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,20 RON
Valoare atribuită
252,20 RON
Data publicării
22.08.2018 14:34
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,20 RON

din 252,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.