Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale instalatii conform anunt ADV1030303
- Număr anunț
- DA21051638
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Porolissum al judetului Salaj (CUI 4494667)
- Furnizor / câștigător
- MIRAL COM SRL (CUI RO9408918)
- Cod CPV
- 44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 905,69 RON
- Valoare atribuită
- 905,69 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 13:57
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
905,69 RON
din 905,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro