Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HUMULIN M3 (30/70) susp. inj. 100 ui/ml - 3 ml 5 cartuse x 3 ml.
- Număr anunț
- DA21044327
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,62 RON
- Valoare atribuită
- 162,62 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 15:23
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162,62 RON
din 162,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro