- Număr anunț
- DA20858909
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
- Cod CPV
- 03221230-7 · Ardei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,29 RON
- Valoare atribuită
- 935,46 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 14:23
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
935,46 RON
din 467,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro