Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE PENTRU PC SI IMPRIMANTA DIN DOTAREA DAS

Număr anunț
DA20858716
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala (Salaj) (CUI 14992855)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.169,88 RON
Valoare atribuită
2.169,88 RON
Data publicării
17.07.2018 14:13
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.169,88 RON

din 2.169,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.