Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lantus SoloStar 100UI/ml x 5pen/3ml

Număr anunț
DA21038745
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,75 RON
Valoare finală
183,75 RON
Data publicării
21.08.2018 10:13
Data finalizării
23.08.2018 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.