Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTOPRAZOLUM 20MG ; TRAMADOL (TRAMAG) CPR 50MG CUTIE X20CPR (TRAMADOLUM) MAGISTRA

Număr anunț
DA21056647
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753 RON
Valoare atribuită
759 RON
Data publicării
23.08.2018 10:42
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759 RON

din 753 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.