Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dotari Scoala I-IV Loc Galicea, Jud Valcea
- Număr anunț
- DA21056469
- Autoritate contractantă
- Comuna Galicea (CUI 2541118)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.186 RON
- Valoare atribuită
- 84.186 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 10:34
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84.186 RON
din 84.186 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro