Atribuită Cumpărare directă

Pachet irigatii

Număr anunț
DA35214069
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI 2987537)
Furnizor / câștigător
POLIFIT SRL (CUI 21227562)
Cod CPV
45232121-6 · Lucrari de constructii de conducte de irigatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.992 RON
Data publicării
08.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.992 RON