Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru imprejmuit

Număr anunț
DA21053399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DAN IORDACHESCU HLIPICENI (CUI 21971740)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.763,49 RON
Valoare atribuită
7.763,49 RON
Data publicării
22.08.2018 15:35
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.763,49 RON

din 7.763,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.