Ofertă acceptată Cumpărare directă

bonuri carburant 50 lei /fila

Număr anunț
DA20851809
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VÂLCANESTI (CUI 28943518)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
16.07.2018 17:36
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.