Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat

masă lemn necesar la dep cimitire , cf. ref. nr. 115/11.07.2018, Fohsz Iosif

Număr anunț
DA20865092
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,60 RON
Valoare atribuită
502,52 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
18.07.2018 11:57
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,52 RON

din 512,60 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 10,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.