Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecuson cu snur vertical 61x98 mm, 100 buc/ set
- Număr anunț
- DA20862092
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30191140-7 · Accesorii de identificare personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,08 RON
- Valoare atribuită
- 252,08 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 09:26
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,08 RON
din 252,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro