Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi ziplock

Număr anunț
DA20857463
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
Furnizor / câștigător
ROGRI IMPEX SRL (CUI RO17326100)
Cod CPV
33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,92 RON
Valoare atribuită
200,92 RON
Data publicării
17.07.2018 13:03
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,92 RON

din 200,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.