Ofertă acceptată Cumpărare directă

directa

Număr anunț
DA21045846
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU NEAMT (CUI 2614309)
Furnizor / câștigător
BANSIMEX PROD S.R.L. (CUI RO2652388)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.082,37 RON
Valoare atribuită
5.082,37 RON
Data publicării
22.08.2018 08:41
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 19:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.082,37 RON

din 5.082,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.