Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta in domeniul achizitiilor publice pentru 12 luni
- Număr anunț
- DA21037501
- Autoritate contractantă
- R2612898 COMUNA BORLESTI
- Furnizor / câștigător
- CHIŢEI C. PAULA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36449265)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 09:05
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro