Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gigabyte GA-H110M-S2, H110, DualDDR4-2133, SATA3, D-Sub, mATX GA-H110M-S2
- Număr anunț
- DA20850872
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 346,56 RON
- Valoare atribuită
- 346,56 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 15:24
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
346,56 RON
din 346,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro