Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatie acoperis si lucrari de repareare si finisaj camere afectate
- Număr anunț
- DA21057031
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- EUROCON G&G SRL (CUI ro16320664)
- Cod CPV
- 45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.011,32 RON
- Valoare atribuită
- 95.011,32 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 11:03
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95.011,32 RON
din 95.011,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro