Ofertă acceptată Cumpărare directă

plinta furnir stejar madagascar

Număr anunț
DA21055868
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HADRIAN DAICOVICIU ORASTIOARA DE SUS (CUI 29066720)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,69 RON
Valoare atribuită
326,69 RON
Data publicării
23.08.2018 10:04
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,69 RON

din 326,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.