Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire placa SCOP
- Număr anunț
- DA21054842
- Autoritate contractantă
- Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
- Furnizor / câștigător
- SCHINDLER ROMANIA SRL (CUI RO11530967)
- Cod CPV
- 42419510-4 · Piese pentru ascensoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.519,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.519,68 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 08:59
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.519,68 RON
din 1.519,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro