Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii de birou

Număr anunț
DA21054355
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare atribuită
840 RON
Data publicării
23.08.2018 08:05
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840 RON

din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.