Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic Kring Sidney Fit, Black

Număr anunț
DA21053765
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
33193222-1 · Cadre pentru scaune cu rotile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,89 RON
Valoare atribuită
247,89 RON
Data publicării
22.08.2018 16:10
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,89 RON

din 247,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.