Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse papetarie

Număr anunț
DA21052328
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.191,22 RON
Valoare atribuită
4.191,22 RON
Data publicării
22.08.2018 14:31
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.191,22 RON

din 4.191,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.