Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SI MONTAJ 4ANVELOPE SI 2CAMERE-SDE

Număr anunț
DA21051521
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.390 RON
Valoare atribuită
4.390 RON
Data publicării
22.08.2018 13:50
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.390 RON

din 4.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.