Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMPON CAUCIUC PUNTE SPATE, 306902
- Număr anunț
- DA21050644
- Autoritate contractantă
- TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
- Furnizor / câștigător
- PRO TRUCK SRL (CUI RO15297768)
- Cod CPV
- 19511000-1 · Camere de aer, benzi de rulare si flapsuri din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,86 RON
- Valoare atribuită
- 184,86 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 12:58
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,86 RON
din 184,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro