Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale electrice

Număr anunț
DA21049655
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
Furnizor / câștigător
BEST GRUP COMPANY SRL (CUI RO23885343)
Cod CPV
19700000-3 · Cauciuc si fibre sintetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.716,70 RON
Valoare atribuită
2.716,70 RON
Data publicării
22.08.2018 12:05
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.716,70 RON

din 2.716,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.