Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA DAB, NOVA 180 M-A

Număr anunț
DA21054097
Autoritate contractantă
Regia Autonoma "Aeroportul Stefan cel Mare - Suceava" (CUI RO713454)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,71 RON
Valoare atribuită
285,71 RON
Data publicării
22.08.2018 18:17
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,71 RON

din 285,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.