Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reconstituire documentatie tehnica a instalatiei de utilizare gaze naturale
- Număr anunț
- DA21053861
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- PRODIMAR INSTALAŢII SRL (CUI RO26190456)
- Cod CPV
- 71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 16:27
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2018 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro