Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse protocol

Număr anunț
DA20860613
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
Cod CPV
15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912,43 RON
Valoare atribuită
912,43 RON
Data publicării
17.07.2018 16:22
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912,43 RON

din 912,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.