Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ceai vrac (la pliculete) plante, fructe, tei ambalat la 1 Kg

Număr anunț
DA20851644
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
INTER ALIMENTA S.R.L. (CUI RO18758378)
Cod CPV
15863000-5 · Ceai (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,68 RON
Valoare finală
735,68 RON
Data publicării
16.07.2018 16:31
Data finalizării
18.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.