Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trocar pentru instrumente de 3,5 mm

Număr anunț
DA20864387
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.727,40 RON
Valoare atribuită
2.332 RON
Data publicării
18.07.2018 11:20
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.332 RON

din 1.727,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.