Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRELUNGITOR ELECTRIC 4 PRIZE CU PROTECTIE
- Număr anunț
- DA21046378
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,80 RON
- Valoare atribuită
- 258,80 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 09:17
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258,80 RON
din 258,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro