Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KingMax | GLJF-DDR4-4G2133 | single | 4 GB | DIMM | DDR4 | 2133 MHz | 1.2 V | CL16 | Nou GLJF-DDR4-4
- Număr anunț
- DA20850901
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296,62 RON
- Valoare atribuită
- 296,62 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 15:25
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
296,62 RON
din 296,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro