Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agent frigorific R407F

Număr anunț
DA21058945
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Furnizor / câștigător
INSTALLTECH SOLUTIONS S.R.L. (CUI 14701751)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.228 RON
Data publicării
23.08.2018 12:45
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.228 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.