Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire DTAC si PT pentru dezvoltarea statiunii turistice Straja

Număr anunț
DA21053021
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI SCHIABIL STRAJA (CUI RO29450453)
Furnizor / câștigător
HEFAISTOS CONSTPROD SRL (CUI 7007308)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210 RON
Valoare atribuită
25.210 RON
Data publicării
22.08.2018 15:11
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.210 RON

din 25.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.