Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic C6/C5 alb format 114x229 mm personalizate

Număr anunț
DA20865457
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30199210-5 · Carti postale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
18.07.2018 12:15
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.