Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ZEBRA - INSECTICID CONTRA OMIZILOR
- Număr anunț
- DA21048644
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- RE-THERM IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO33688632)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 11:13
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680 RON
din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro