Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C6 114X162MM OFFSET 80 GR AUTOADEZIV - CUTIE 1000 BUC

Număr anunț
DA20862160
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30199200-2 · Plicuri, carti postale si carti postale neilustrate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,10 RON
Valoare atribuită
45,10 RON
Data publicării
18.07.2018 09:30
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,10 RON

din 45,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.