Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLIC C5 162X229MM OFFSET 80 GR SILICONIC - CUTIE 500 BUC
- Număr anunț
- DA20862112
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81,32 RON
- Valoare atribuită
- 81,32 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 09:27
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
81,32 RON
din 81,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro