Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de curatenie
- Număr anunț
- DA21047492
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COM. VADU PASII (CUI 27791438)
- Furnizor / câștigător
- OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.052,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.052,22 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 10:16
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.052,22 RON
din 1.052,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro