Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CANAL CABLU (JGHEAB) 25X16
- Număr anunț
- DA20861597
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,50 RON
- Valoare atribuită
- 379,50 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 08:53
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,50 RON
din 379,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro