Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Textmarker A-series, corp plastic, dreptunghiular, colorat in culoarea scrierii, Cod RTC AY00526
- Număr anunț
- DA20859286
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30192123-9 · Carioca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38,70 RON
- Valoare atribuită
- 38,70 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 14:40
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 16:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38,70 RON
din 38,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro