Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A3 alba ,80 g / mp ,500 coli/top

Număr anunț
DA20848669
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,75 RON
Valoare atribuită
101,75 RON
Data publicării
16.07.2018 13:17
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,75 RON

din 101,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.