Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC ALL IN ONE ASUS V241ICGK-BA013D

Număr anunț
DA21059783
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.380 RON
Valoare atribuită
5.380 RON
Data publicării
23.08.2018 13:28
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.380 RON

din 5.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.