Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONARE PACHET PAPETARIE/BIROTICA
- Număr anunț
- DA21058301
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 ROVINARI (CUI 29094208)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.057,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.057,46 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 12:09
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.057,46 RON
din 1.057,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro