Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare indicator ture

Număr anunț
DA21057009
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
AVIOTRADE SERVICE SRL (CUI RO22211726)
Cod CPV
34730000-3 · Piese pentru aeronave, pentru nave spatiale si pentru elicoptere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.170 RON
Valoare atribuită
4.170 RON
Data publicării
23.08.2018 11:02
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.170 RON

din 4.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.