Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIAFEN 500 MG x 20 CPR
- Număr anunț
- DA21056005
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,70 RON
- Valoare atribuită
- 113,70 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 10:10
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,70 RON
din 113,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro